Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 2.0
The Last CastleRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
A Bridge Too FarRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
TenetRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Plum BlossomRated ★ 2.5