Series
Ratings
113
Taxi DriverRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Haunted PalaceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 1.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.0