Series
Ratings
30
JejoongwonRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0