Titles you rated
MindhunterRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0