Movies
Ratings
398
Life of PiRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 1.0
BreathlessRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.0
New TrialRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
SawRated ★ 5.0