Titles you rated
Harvest VillaRated ★ 5.0
One Fine DayRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 2.0
Cain and AbelRated ★ 2.0
TripleRated ★ 1.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
A Love To KillRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0