Titles you rated
I OriginsRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0