Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0