Movies
Ratings
138
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0