Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 5.0
- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
- Tears in the AfricaRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0