Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 0.5
Golden TimeRated ★ 0.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 0.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 0.5
Solomon's PerjuryRated ★ 0.5
Hello, FranceskaRated ★ 0.5
One PieceRated ★ 0.5
HannibalRated ★ 0.5
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
Lucky RomanceRated ★ 0.5
MistyRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 0.5
MirandaRated ★ 0.5- MirandaRated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 0.5
- InuYashaRated ★ 0.5
- Grey's AnatomyRated ★ 0.5