Titles you rated
2012: Ice AgeRated ★ 4.0
ThemRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
The PossessionRated ★ 3.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 4.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 3.5
The Swell SeasonRated ★ 4.0
Vanishing on 7th StreetRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5