Titles you rated
The TerminatorRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
JarheadRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 1.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 2.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 5.0