Titles you rated
MidwayRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
The CircleRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0