Series
Ratings
101
Righteous LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 3.5
RobberRated ★ 3.5
Golden CrossRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 5.0
My Husband's WomanRated ★ 3.5
Tree of HeavenRated ★ 3.0- Hello, God!Rated ★ 3.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
- Terms of EndearmentRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5- Sad Love StoryRated ★ 3.0