Movies
Ratings
54
The MachinistRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0