Movies
Ratings
95
The PrestigeRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
FelonRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 1.0
ThorRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0