Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 5.0