Movies
Ratings
43
Attila MarcelRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 1.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Miss PotterRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Little AshesRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0