Titles you rated
300Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
InvincibleRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5