Movies
Ratings
260
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 2.0
Rainbow FirefliesRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Numbers StationRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
МетроRated ★ 3.0
StalingradRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Planet HulkRated ★ 3.5
3 Days to KillRated ★ 3.5
John RabeRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5