Titles you rated
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
He's All ThatRated ★ 3.5
Waiting For RainRated ★ 4.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
The Kissing Booth 3Rated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5