Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 2.0
The SingerRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.5
BloodshotRated ★ 3.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5