Titles you rated
Last VegasRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Freedom WritersRated ★ 5.0
CasperRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Hello StrangerRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0