Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5