Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 2.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 2.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
A Town Without SeasonsRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Silo Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 2.5
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.0