Movies
Ratings
166
HauntersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0