Movies
Ratings
30
Fight ClubRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
Bicycle ThievesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0