Titles you rated
StokerRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
RayRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.0