Titles you rated
WandaVisionRated ★ 3.0
Indian Matchmaking Season 1Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5- New GirlRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Dash & LilyRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Friends from College Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
The Chef ShowRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0