Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 0.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0