Movies
Ratings
658
Persian LessonsRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Squaring the Circle (The Story of Hipgnosis)Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0