Titles you rated
The WhirlwindRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 3.5