Movies
Ratings
237
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
A BedsoreRated ★ 3.5
TransitRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0