Series
Ratings
12
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0