Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Red TeacherRated ★ 4.0
DevsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 4.0