Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0