Movies
Ratings
27
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 1.0