Movies
Ratings
165
Miss GrannyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 4.0
As Far As My Feet Will Carry MeRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0