Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5