Movies
Ratings
121
8 WomenRated ★ 4.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Monsieur LazharRated ★ 4.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5