Movies
Ratings
559
Escape PlanRated ★ 4.5
Fist of FuryRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 1.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 0.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0