Titles you rated
VincenzoRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.5