Movies
Ratings
1390
Good NewsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mona Lisa SmileRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 2.5
The GorgeRated ★ 3.0