Movies
Ratings
145
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0