Series
Ratings
17
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0