Titles you rated
- 다큐프라임 - 위대한 바빌론Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.0
RememberRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0