Movies
Ratings
495
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5