Movies
Ratings
33
Fantastic FourRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0