Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0